• page_banner

Vítejte na návštěvě BOGAO na CHINACOAT 2023

S potěšením to oznamujemeBOGAO Synthetic Materials Co., Ltd.se zúčastní výstavy CHINACOAT 2023 v Shanghai New International Exhibition Center od 15. do 17. listopadu.

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku č. E9.D33 zkoumá nejnovější pokroky ve vodou ředitelných pryskyřicích a vytvrzovacích činidlech pro průmyslové nátěry.

摊位效果图调整大小

Jako přední výrobce v oboru se BOGAO zavázala poskytovat komplexní řešení pro průmyslové nátěry na vodní bázi.Jsme velmi hrdí na naši inovativní řadu produktů, která je navržena tak, aby vyhovovala vyvíjejícím se potřebám našich vážených zákazníků.

CHINACOAT 2023 je pro nás ideální platformou pro spojení a spolupráci s průmyslovými profesionály z celého světa.Bylo by nám ctí s vámi během show prodiskutovat možné možnosti spolupráce.Náš tým odborníků je připraven poskytnout podrobné informace a odpovědět na jakékoli otázky, které můžete mít.

Děkujeme za váš zájem a těšíme se na příležitost posílit naše obchodní vztahy prostřednictvím této akce.


Čas odeslání: 13. října 2023